News

Pozvánka 1.InterTrack 2015, Svätý Jur, 25.4.2015

Nezabudnite sa prihlásiť na prvé kolo seriálu IOC 2015, registrácia je k dispozícii od dnes! Jazdíme kategórie v mierke 1:8 BUGGY, TRUGGY a 1:10 SHORT COURSE.

Dátum a miesto 25.4.2015, sobota, offroad dráha areál DIRTRACING vo Svätom Jure, SK
Súradnice 48°14’25.501″N, 17°12’10.295″E

Kategórie 1:8 IC BUGGY, 1:8 E BUGGY, 1:8 E TRUGGY, 1:10 E SCT

Klasifikácia preteku InterTrack Offroad Challenge 2015 sa jazdí ako “Open“, zúčastniť sa ho môžu pretekári z akejkoľvek krajiny a akéhokoľvek klubu ako aj pretekári bez klubovej príslušnosti.

Pravidlá vychádzajú zo štandardov pravidiel EFRA a sú Vám k dispozícii na stránke dirtracing.sk v sekcii Pravidlá / link

Nasadzovanie a možnosť prenájmu nasadzovača Pravidlá hovoria o tom že jazdec v preteku má zároveň zodpovednosť robiť nasadzovača vždy nasledujúcej skupine po ukončení vlastnej jazdy. Ak máte záujem o prenájom nasadzovača ktorý za Vás bude celý pretek nasadzovať, pri online registrácii napíšte Vašu požiadavku do správy pre organizátora. Ak ste sa už zaregistrovali napíšte požiadavku o prenájme na mail info@dirtracing.sk (uveďte meno prihláseného pretekára a kategóriu). Prenájom jedného nasadzovača v rámci času konania podujatia je spoplatnené vo forme jednorázového poplatku, viac info v propozíciach prihlášky.

Registrácia a štartovné Online prihláška 1.InterTrack, 25.4.2015/ link
Propozície preteku so základnými údajmi nájdete v online prihláške.
Štartovné je uvedené v propozíciach prihlášky.

Areál a pitboxy K dispozícii sú prípojky 220 V, kompresor, WC, bufet prostredníctvom tel. objednávky, nekrytý priestor pre pitboxy pretekárov bez stolov, rozľahlé parkovisko.
Pretekár si sám zabezpečuje stan, sedenie so stolíkom, el. predlžovačku na napojenie do siete 220V, vlastnú stravu.

tešíme sa na Vašu účasť,

Organizátori preteku

Pridaj komentár

newspaper templates - theme rewards