News

Pozvánka 2.TOP 2018, Svätý Jur, 7.7.2018 v náhradnom termíne

Milí naši RC priaznivci,
po upršaných víkendoch sa nám snáď podarí druhé kolo klubového seriálu v náhradnom termíne, ktorý sme sa rozhodli uskutočniť v sobotu dňa 7.7.2018 na základe vášho hlasovania.
Srdečne pozývame všetkých, ktorí si chcú zapretekať v priateľskej a pohodovej atmosfére, neváhajte sa prihlásiť ! 🙂

Dátum a miesto 7.7.2018, sobota, offroad dráha areál DIRTRACING vo Svätom Jure, SK
Súradnice 48°14’25.501″N, 17°12’10.295″E

Kategórie 1:8 IC BUGGY, 1:8 E BUGGY, 1:8 E TRUGGY, 1:10 E SCT

Klasifikácia preteku Tvoj Offroad Pretek alebo skrátene len TOP 🙂 sa jazdí ako “Open“, zúčastniť sa ho môžu pretekári z akejkoľvek krajiny, klubu ako aj pretekári bez klubovej príslušnosti

Pravidlá vychádzajú zo štandardov pravidiel EFRA a sú Vám k dispozícii na stránke v sekcii Pravidlá / link

Nasadzovanie a možnosť prenájmu nasadzovača Pravidlá preteku hovoria o tom, že pretekár má zodpovednosť robiť nasadzovača vždy nasledujúcej skupine po ukončení vlastnej jazdy. Ak máš záujem o prenájom nasadzovača, ktorý za teba bude celý pretek nasadzovať, zaklikni v prihláške túto službu a pri online registrácii napíš svoju požiadavku do správy pre organizátora. Ak si už zaregistrovaný, len napíš požiadavku o prenájme na mail info@dirtracing.sk (uveď meno prihláseného pretekára a kategóriu). Prenájom jedného nasadzovača v rámci času konania podujatia je spoplatnené vo forme jednorázového poplatku, viac info nájdeš v propozíciach prihlášky.

Registrácia a štartovné Online prihláška 2.TOP, 7.7.2018/ link
Propozície preteku so základnými údajmi o preteku nájdeš v online prihláške. Ak by ste mali akýkoľvek problém s registráciou, neváhajte nás kontaktovať mailom či na telefóne.

Areál a pitboxy K dispozícii sú prípojky 220 V, kompresor, WC, bufet prostredníctvom tel. objednávky, krytý / nekrytý priestor pre pitboxy pretekárov bez stolov, rozľahlé parkovisko.
Pretekár si sám zabezpečuje stan, sedenie so stolíkom, el. predlžovačku na napojenie do siete 220V, vlastnú stravu.

tešíme sa na tvoju účasť,

Tím DirtRacing

Pridaj komentár

newspaper templates - theme rewards