News
6-IOC-2013-SvatyJur-3-8-2013-small

Pozvánka 6.IOC 2013, Svätý Jur, 3.8.2013

Srdečne Vás pozývame na šieste kolo seriálu IOC 2013 kategórie v mierke 1:8 BUGGY a TRUGGY ako aj v mierke 1:10 SHORT COURSE, ktorý sa bude konať už o týždeň, dňa 3.8.2013 v areáli offroad dráhy DIRTRACING vo Svätom Jure.

Dátum a miesto 3.8.2013, sobota, offroad dráha areál DIRTRACING vo Svätom Jure, SK
Súradnice 48°14’25.501″N, 17°12’10.295″E

Kategórie 1:8 IC BUGGY, 1:8 E BUGGY, 1:8 E TRUGGY, 1:10 E SCT
Propozície preteku so základnými údajmi ako aj link na online prihlášku či pravidlá nájdete v celom článku.

Klasifikácia preteku InterTrack Offroad Challenge 2013 sa jazdí ako “Open“, zúčastniť sa ho môžu pretekári z akejkoľvek krajiny a akéhokoľvek klubu ako aj pretekári bez klubovej príslušnosti.

Meranie
Personálny transpondér AMB organizátor nezabezpečuje ale vie zapožičať
Zapožičanie personálneho transpondéru V prípade že si potrebujete požičať transpondér, pri online registrácii zakliknite možnosť zapožičania transpondéra.
Ak ste sa už registrovali napíšte žiadosť o zapožičaní na mail info@dirtracing.sk (uveďte meno prihláseného pretekára a kategóriu).
Zapožičanie PT v rámci času konania podujatia je spoplatnené vo forme jednorázového poplatku, viac info v propozíciach prihlášky.

Pravidlá vychádzajú zo štandardov pravidiel EFRA a sú Vám k dispozícii na stránke dirtracing.sk v sekcii Pravidlá 2013 / link
Odporúčame pozorne si prečítať a riadiť sa týmito všeobecnými a organizačnými pravidlami.

Nasadzovanie a možnosť prenájmu nasadzovača Pravidlá hovoria o tom že jazdec v preteku má zároveň zodpovednosť robiť nasadzovača vždy nasledujúcej skupine po ukončení vlastnej jazdy. Ak máte záujem o prenájom nasadzovača ktorý za Vás bude celý pretek nasadzovať, pri online registrácii napíšte Vašu požiadavku do správy pre organizátora. Ak ste sa už zaregistrovali napíšte požiadavku o prenájme na mail info@dirtracing.sk (uveďte meno prihláseného pretekára a kategóriu). Prenájom jedného nasadzovača v rámci času konania podujatia je spoplatnené vo forme jednorázového poplatku, viac info v propozíciach prihlášky.

Registrácia a štartovné Online prihláška 6.IOC, 3.8.2013/ link
Štartovné je uvedené v propozíciach prihlášky. Ak by ste mali z iných technických dôvodov problém s registráciou, môžete sa prihlásiť aj zaslaním formou mailu na info@dirtracing.sk.

Rozvrh preteku 3.8.2013
Piatok tréning nie je k dispozícii
Sobota vstup do areálu od 7.00
7.30 – 8.30 voľný tréning, kontrola + registrácia
8.45 – 9.00 Rozprava
Fyzická registrácia/zápis na pretek končí o 8.30!
9.00 – Štart kvalifikačných jázd
12.00 – Semifinálové a finálové jazdy
16.00 – Vyhlásenie výsledku preteku a víťazov, odovzdávanie cien

Kvalifikácie 3 kolá kvalifikačných jázd v dĺžke 5 min
Subfinálové jazdy 15 min
Semifinále IC – A, B 20 min
Finále IC – A 30 min
Finále IC – B 20 min
Finále E – A, B 3 kolá v dĺžke 8min
Detailný harmonogram jednotlivých skupín a jázd bude k dispozícii ráno po 8.30.

Areál a pitboxy K dispozícii sú prípojky 220 V, kompresor, WC, bufet prostredníctvom tel. objednávky, nekrytý priestor pre pitboxy pretekárov bez stolov, rozľahlé parkovisko.
Pretekár si sám zabezpečuje stan, sedenie so stolíkom, el.predlžovačku na napojenie do siete 220V, vlastnú stravu.

Možnosť ubytovania V prípade záujmu o ubytovanie priamo vo Svätom Jure nás pre detailnejšie informácie kontaktujte na info@dirtracing.sk najneskôr 3 dni pred pretekom z dôvodu rezervácie alebo sa môžete priamo obrátiť na Hotel Eva ktorý je priamo umiestnený vo Sv. Jure, cca 2 km od areálu.

tešíme sa na Vašu účasť,

Organizátori preteku

newspaper templates - theme rewards

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.