News

Pozvánka na 2. pretek TOP v sezóne 2019, 8.6.

Milí naši RC priaznivci,

radi by sme Vás pozvali na druhý pretek, ktorý sa uskutoční v sobotu dňa 8.6.2019. Tešíme sa na Vás, na spoločné jazdenie, atmosféru a hlavne super pojazdeníčko 🙂 neváhajte sa prihlásiť ! 🙂

Dátum a miesto 8.6.2019, sobota, offroad dráha areál DIRTRACING vo Svätom Jure, SK
Súradnice 48°14’25.501″N, 17°12’10.295″E

Kategórie 1:8 IC BUGGY, 1:8 E BUGGY, 1:8 E TRUGGY, 1:10 E SCT

Klasifikácia preteku Tvoj Offroad Pretek alebo skrátene len TOP 🙂 sa jazdí ako “Open“, zúčastniť sa ho môžu pretekári z akejkoľvek krajiny, klubu ako aj pretekári bez klubovej príslušnosti

Pravidlá vychádzajú zo štandardov pravidiel EFRA a sú Vám k dispozícii na stránke v sekcii Pravidlá / link

Nasadzovanie a možnosť prenájmu nasadzovača Pravidlá preteku hovoria o tom, že pretekár má zodpovednosť robiť nasadzovača vždy nasledujúcej skupine po ukončení vlastnej jazdy. Ak máš záujem o prenájom nasadzovača, ktorý za teba bude celý pretek nasadzovať, zaklikni v prihláške túto službu a pri online registrácii napíš svoju požiadavku do správy pre organizátora. Ak si už zaregistrovaný, len napíš požiadavku o prenájme na mail info@dirtracing.sk (uveď meno prihláseného pretekára a kategóriu). Prenájom jedného nasadzovača v rámci času konania podujatia je spoplatnené vo forme jednorázového poplatku, viac info nájdeš v propozíciach prihlášky.

Registrácia a štartovné Online prihláška 2.TOP, 8.6.2019/ link
Propozície preteku so základnými údajmi nájdeš v online prihláške.
Štartovné je uvedené v propozíciach prihlášky.

Areál a pitboxy K dispozícii sú prípojky 220 V, kompresor, WC, bufet prostredníctvom tel. objednávky, krytý / nekrytý priestor pre pitboxy pretekárov bez stolov, rozľahlé parkovisko.
Pretekár si sám zabezpečuje stan, sedenie so stolíkom, el. predlžovačku na napojenie do siete 220V, vlastnú stravu.

tešíme sa na tvoju účasť,

Tím DirtRacing

Pridaj komentár

newspaper templates - theme rewards

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.