News

Recept “Jazdenie na Grile“

Zoberiete 1 dráhu, aspoň tucet členov, pridáte rc autá, grily a pomiešate. Postupne pridajte ingrediencie ako chleba, mäsko, klobásky, syry, zelenina, tiež sa nebojte experimentovať napríklad pridaním koláčov a celú zmes znovu pomiešajte. Vznikne vám základ skvelej grilovačky na dráhe. Recept sa dá ľahko vylepšiť pridáním hudby.

Čo sa vlastne v sobotu u nás na dráhe dialo? Ako je už našou tradíciou, klubová grilovačka nesmie chýbať. Potvrdili sme si, že takéto spoločné akcie sú naozaj presne to, čo nás spája. 

V sobotu sme sa členovia klubu, niektorí aj s rodinou, stretli spoločne na dráhe. Všetko sme si pekne rozplánovali, každý z nás priložil ruku k dielu. Postupne okolo obeda sa začali chystať grily, okolo ktorých sa krátko na to začala šíriť neskutočná vôňa mäska, klobások, oštiepkov. Okrem iného nechýbala ani čapovaná naflaškovaná kofola, domáce koláčiky a prekvapenie na záver v podobe skvelého šťavnatého melóna. Atmosféru nám dotvárala hudba a skvelé počasie, ktoré nás celú dobu sprevádzalo.

Napriek tomu, že celý deň predtým výdatne pršalo, doobeda bolo silné slnko, takže všetko stihlo vyschnúť. Urobili sme nejaké úpravy na trati, vyzbierali kamene, pozhŕňala sa zemina a nič nám už nebránilo v tom si spoločne počas grilovačky pojazdiť.

Členovia vytiahli svoje autá a mohlo sa začať súperenie. Jazdenie na dráhe a naozaj skvelá atmosféra pritiahli množstvo bicyklistov, ktorí to všetko spoza plota sledovali. Končili sme okolo siedmej večer a záver toho skvelého  dňa bol sprevádzaný skvelými pocitmi z dobre stráveného času nás všetkých, zábava ako sa patrí.

To nás uistilo v tom, že sa nevieme dočkať kedy naplánujeme pokračovanie.

Kliknutím tuto =>na odkaz sa dostanete do našej SMUGMUG GALÉRIE fotiek<=, kde si môžete vychutnať zastavený čas v momentoch zo sveta rc offroadu. Prípadne si ich môžete pozrieť narýchlo aj v náhľade nižšie.

Jazdenie na Grile, Svätý Jur, 6.6.2020

majte sa zatiaľ fajn,

Tím DR-ing

Pridaj komentár

newspaper templates - theme rewards