News

VRC PRO vyšlo s licenciou Free2Play, ohlásená kategória 1:8 BUGGY

VRI spravila radikálnu zmenu v podmienkach licencií a sprístupnili VRC PRO pre každého s neobmedzeným prístupom s ich novou „Free2Play membership“ licenciou. Free2Play licencia je absolútne 100% bezplatná s prístupom ku všetkým stock podvozkom a komponentom tak ako k ôsmim offroad a onroad dráham.

free2playLicenciaFree-to-Play licencia zahŕňa:
Všetky spec auta (on-a offroad)
8 pretekárskych dráh (on-a offroad)
Neobmedzený čas a žiadne obmedzenia softvéru
Možnosť kúpy ďalších modelov a prístupov k dráham
Alebo si môžete kúpiť plnú licenciu s prístupom k ďaľším podvozkom a dráham

 

VRC-PRO funguje tiež s gamepadom, joystickom alebo s klávesnicou, ale ak máte záujem aj reálne potrénovať s rc vysielačkou je nutnosťou dodatočná kúpa USB adaptéra. Odporúčam kúpu priamo od VRI keďže pri registrácii je USB adaptér ponúkaný s 50% zľavou. Poštou Vám príde v priebehu pár dní (vlastná skúsenosť). Následne už len potrebujete pripojiť regulátor k USB adaptéru, zapojiť USB adaptér do PC a môžete jazdiť či trénovať naplno s vysielačkou.adaptorbnr

Čo Vám VRC PRO ponúka? v prvom rade pretekanie s top pretekármi, tréningy a veľa zábavy, rôzne dráhy a podvozky mnohých kategórií. Možnosť účasti na rôznych pretekoch, komunikácia a závodenie s priateľmi (sociálna sieť). VRC PRO ponúka možnosť hrania online ako aj offline.

Takže ako VRC PRO funguje a ako sa stať členom? VRC PRO je na stiahnutie a je najprv bezplatná registrácia a následne nutná inštalácia v PC.
Viac informácií ako aj možnosť registrovať sa nájdete tu: (ak neviete anglicky, v hornej časti v pravo si zapnite jazykovú mutáciu.
VRC PRO SIM RACING / link

V prípade že si neviete rady alebo potrebujete pomôcť ohľadne napojenia USB adaptéru či regulátora, neváhajte nás kontaktovať cez naše fórum / link alebo nám napíšte na info@dirtracing.sk

Ďalšou novinkou VRC PRO je aj ohlásenie mierky 1:8 BUGGY, ktorú možeme očakávať už v najbližších mesiacoch.VRC-buggy1

VIDEO VRC PRO

vrcproclasses

newspaper templates - theme rewards