News

Vyhlásenie výsledkov InterTrack Offroad Challenge 2013

V článku nájdete detailnejšie informácie z vyhlásenia výsledkov 2.ročníka IOC.

Vyhlásenie výsledkov sa konalo po záverečnom 9. kole v sobotu 19.10.2013 v Kvetoslavove. Najprv sa aspoň v krátkosti vrátim pár riadkami k preteku.

Ráno už bolo cítiť prichádzajúcu jeseň a kto videl fotky z rozpravy (v reporte 9.IOC) určite postrehol že chlad bol už riadne medzi nami. Slnko bolo ešte začiatkom kvalifikácií za mrakmi ale nakoniec sa vyjasnilo a od obeda teplota začala pomaly stúpať. Účasť bola hojná, tentokrát prekvapivo prevládali slovenskí pretekári, za nimi naši spoluorganizátori a jazdci z Českej republiky a nakoniec prekvapivo iba duo zástupcov z Maďarska. Každopádne atmosféra uvoľnená (až na niektoré výnimky), príjemná a plná očakávaní keďže sa jednalo o záverečný pretek, ktorý mohol u niektorých výrazne ovplyvniť celkové poradie pri vyhodnocovaní seriálu IOC 2013.
Okrem jazdcov, ktorých sme radi po dlhšej dobe videli (prisľúbili že budúcu sezónu sa uvidíme častejšie) sme s radosťou privítali aj zopár nováčikov, ktorí sa rozhodli pretekať na dráhe a na vlastnej koži si vyskúšať, aký adrenalín ale aj zábava to môže byť, oproti jazdeniu pri dome alebo na lúke. Atmosféra a skupina skvelých ľudí spraví svoje.

Záverečná ceremónia IOC začala krátko pred západom slnka.  Okrem hodnotných IOC pohárov pre víťazov čakali pretekárov aj pekné vecné ceny od spoločnosti Operatíva a poukazy na nákup knižiek od spoločnosti PreSkoly.sk . Sme radi že sa nám v roku 2013 podarilo odjazdiť všetkých 9. pretekov a podporou mnohých jazdcov z SK, CZ a HU.
V neposlednom rade treba povedať, že nás organizátorov veľmi teší hlavne fakt, že organizáciou IOC sa nám podarilo spojiť komunikáciu nielen medzi mnohými klubmi zo širokého okolia ale aj medzi jednotlivými pretekármi.

V mene klubu RC ŠportModel /Dirtracing ďakujeme naším spoluorganizátorom – klubu RCA Židlochovice IOC za ďalší/druhý rok spolupráce a vzájomnej podpory a ďakujeme všetkým Vám – jazdcom aj divákom za celoročnú podporu na všetkých troch dráhach, Vašu účasť, super atmosféru a tešíme sa že pre Vás budeme môcť pripraviť pokračovanie tejto skvelej spolupráce v podobe seriálu dvoch klubov a troch dráh InterTrack Offroad Challenge 2014!!!

InterTrack Offroad Challenge 2013, TOP 5
IC BUGGY E BUGGY
1. ZILINSKÝ Márk / SK DirtRacing Team
1. RYŠAVÝ Pavel / CZ RCA Židlochovice
2. MARGONY Erik / CZ
2. VALAŠTIAK Ján / SK
3. FEKETEVIZI Roland / SK DirtRacing Team
3. LUTKA Štefan / SK RC Drivers Prievidza
4. KUBĚNA Radim / CZ 4. LACÚŠKA Peter / SK RC Drivers Prievidza
5. PAŘENICA Jiří / CZ RCA Židlochovice 5. VALAŠTIAK Jakub / SK
E TRUGGY E SCT
1. RYŠAVÝ Pavel / CZ RCA Židlochovice 1. ZILINSKÝ Márk / SK DirtRacing Team
2. FEKETEVIZI Roland / SK RC DirtRacing Team
2. SKUBÁK Michal / SK DirtRacing Team
3. METKE Eduard / SK RC DirtRacing Team
3. METKE Eduard / SK DirtRacing Team
4. PUTNA Luděk / CZ RCA Židlochovice 4. KUBÁNEK Vít / CZ RC HobbyRacing
5. METKEOVÁ Anička / SK RC Dirt Racing Team 5. TAMÁŠ Ernest / CZ RC HobbyRacing
E HIMOTO
1. HARPER Andy / CZ RCA Židlochovice
2. BALČAR Jan / CZ RCA Židlochovice
3. PINĎÁK Ivo / CZ RCA Židlochovice
4. POLÍVKA Antonín ml. / CZ CarClan Brno
5. OLMA Dominik / CZ CarcClan Brno

 

Pozrite si konečné poradie po poslednom kole seriálu 2. ročníka IOC . Na stiahnutie:
PORADIE IOC 2013, AKTUALIZÁCIA 23.10.2013 / link pdf

Paz

newspaper templates - theme rewards