News

3.TOP 2017, Svätý Jur, 30.9., report, výsledky a foto

Ahojte, trafili sme ten správny dátum, počasie nám doprialo parádny slnečný deň s nádychom začínajúcej jesene a tým pádom sme poslednú septembrovú sobotu spokojne odjazdili v Jure záverečný pretek TOP v sezóne 2017.
Síce na preložený pretek nemohli prísť všetci, ale napriek tomu, zišlo sa nás dosť na to, aby sme otvorili obľúbené kategórie E SCT a E TRUGGY. Okrem slnečných lúčov bolo k dispozícii pretekárske občerstvenie a ako je už naším štandardom bol otvorený aj Bizzy bar. 🙂
Rozvrh sa nemenil od zabehnutých spôsobov, akurát si pretekári mohli užiť miernejšie tempo medzi skupinami v čase 10 minút. Priebeh preteku bol plynulý, jazdilo sa fair-play, sem tam nejaká technická porucha, sem tam nejaká zlomenina ramena, objavili sa aj straty kolies. 🙂

V taký jesenný slnečný deň by bolo hriech nefotiť, dovolím si zdvorilo tvrdiť že ako „Pazparazzi“ sa mi podarilo cvaknúť pár zaujímavých záberov. Asi najviac vo mne zarezonovali momenty prejazdov Shadyho (alias Milan Moravčík)  truggy s odlepenými gumami z diskov, ktoré si pri sledovaní truggy v obrovskej rýchlosti na rovinke ani nevšimnete. Veď pozrite si to sami, Shadyho truggy je tá so zeleným čumákom, 😉 foto nájdete v záverečnej časti galérie. Ozaj, aby som nezabudol, ak má niekto z pretekárov záujem o foto vo vyššom rozlíšení, napíšte na klubový mail konkrétne názvy foto zo sezóny a pošleme Vám ich.

Verím, že všetkým zúčastneným sa páčilo a užívali si pohodovú atmosféru preteku. Nižšie sú k dispozícii výkony pretekárov v kvalifikáciach a finálových jazdách, po výbere konkrétnej kategórie si viete pozrieť výsledky od rozvrhu až po jednotlivé časy kôl každej jazdy ako aj celkové poradie.

Víťazi 3. TOP „Tvoj Offroad Pretek“ 30.9.2017
E TRUGGY E SCT
1. Michal SKUBÁK / SK RC DirtRacing Team 1. Michal SKUBÁK / SK RC DirtRacing Team
2. Eduard METKE / SK RC DirtRacing Team
2. Eduard METKE / SK RC DirtRacing Team
3. Milan MORAVČÍK / SK
3. Rasťo MALÍK / SK RC DirtRacing Team

Kliknutím na odkaz sa dostanete do našej SMUGMUG GALÉRIE fotiek z preteku, kde si môžete vychutnať zastavený čas v momentoch zo sveta rc offroadu. Prípadne si ich môžete pozrieť aj v náhľade nižšie.

FOTOSY 3.TOP 2017, Svätý Jur, 30.9.2017

Preteky v tejto sezóne sa skončili ale stále sa u nás jazdí dokým počasie dovolí! 🙂 Ste u nás vítaní celú jeseň pri klubových stretnutiach či tréningoch cez víkendy!

Paz

Pridaj komentár

newspaper templates - theme rewards